O nás


Jsme špičkou ve svém oboru, naše znalosti se odráží v našich dovednostech. Práce vyrábíme přesné, funkční a s předvídatelným estetickým výsledkem. Laboratoř je přístrojově vybavená nejmodernějšími technologiemi.

S jedním z nejpřesnějších scannerů na světě a vlastním frézovacím centrem dokážeme kontrolovat přesnost výroby v každém kroku. Moderní technologie kombinovaná s manuální prací nám umožní vytvořit nejlepší výsledek.

V zubní laboratoři Know-how Dent pracujeme jako jeden tým, ale za kvalitu práce jsem zodpovědný já, Matouš Záhorec.Začalo to jako práce... 

Po vystudování Zdravotnické školy v Hradci Králové oboru Zubní technik  jsem pracoval na několika soukromých zubních klinikách, kde jsem si měl možnost vyzkoušet spolupráci s mnoha lékaři a přizpůsobil práci jejich potřebám.

Poté jsem se na 6 let přesunul na zubní kliniku zaměřenou na zahraniční klientelu. Na této klinice jsem měl možnost posunout své profesní dovednosti na špičkovou úroveň. Díky rovnocennému přístupu lékaře a technika, kteří spolu absolvovali mnohá školení v České republice a zahraničí, se nám podařilo vytvořit koncept, jehož výsledkem bylo vytvoření maxima, které daná situace umožňovala. 

...a skončilo to jako koníček.

Až když své dovednosti používáš, můžeš je vylepšit a rozvinout své KNOW-HOW. 

Nyní pracuji ve své zubní laboratoři Know-how Dent s. r. o., kde se zabývám rekonstrukcí mezičelistních vztahů a znovuobnovením funkce.  Sám pořádám mnohá školení, kde předávám  své zkušenosti dalším kolegům z oboru.


Vlastní frézovací centrum

Abychom mohli našim spolupracujícím lékařům zajistit nejvyšší kvalitu výrobků , pořídili jsme vlastní frézovací centrum. Individuálně vybíráme zirkon podle tvrdosti a translucence podle potřeby, kterou daná práce vyžaduje. Scaner, který používáme pro převedení sádrováho modelu do virtuální podoby je jeden z nejlepších na trhu. To je první krok pro dosažení přesnosti. Díky tomu máme celý výrobní postup pod kontrolou v každém kroku.