O nás

Jak už název napovídá, víme, jak máme práci udělat. Nejsme pouze zubní laboratoř, která plní zadání lékaře. Umíme pomoci s plánováním práce a vnášíme do diskuze nové nápady a podněty. Naše práce není pouze funkční a přesná, ale plní také funkci ochrannou. Používáme materiály, u kterých můžeme pomocí jejich tvaru a povrchovým zpracováním zajistit biokompatibilitu a dlouhodobou funkci.Začalo to jako práce... 

Po vystudování Zdravotnické školy v Hradci Králové oboru Zubní technik roku 2008 jsem pracoval na několika soukromých zubních klinikách, kde jsem měl možnost vyzkoušet si spolupráci s mnoha lékaři a přizpůsobil práci jejich potřebám. Poté jsem se na 6 let přesunul na zubní kliniku zaměřenou na zahraniční klientelu. Na této klinice jsem měl možnost posunout své profesní dovednosti na špičkovou úroveň. Díky rovnocennému přístupu lékaře a technika, kteří spolu absolvovali mnohá školení v České republice a zahraničí, se nám podařilo vytvořit koncept, jehož výsledkem bylo vytvoření maxima, které daná situace umožňovala. 

A skončilo to jako koníček.

Až když své dovednosti používáš, můžeš je vylepšit a rozvinout své KNOW-HOW. 

V roce 2019 jsem založil zubní laboratoř Know-how Dent s. r. o., kde se zabývám rekonstrukcí mezičelistních vztahů a znovuobnovení funkce.  Sám pořádám mnohá školení, kde předávám  své zkušenosti dalším kolegům z oboru.


Vlastní frézovací centrum

Abychom mohli našim spolupracujícím lékařům zajistit nejvyšší kvalitu výrobků , pořídili jsme vlastní frézovací centrum. Individuálně vybíráme zirkon podle tvrdosti a translucence podle potřeby kterou daná práce vyžaduje. Scaner který používáme pro převedení sádrováho modelu do virtuální podoby je jeden z nejlepších na trhu, to je první krok pro dosažení přesnosti.